BİZ KİMİZ – GİZLİLİK POLİTİKASI

Web sitemizin adresi: www.gunesyoluyayinlari.com

Türk toplumunun, özellikle çocuklarımızın; saygı, özgüven, çalışkanlık, akıl, bilim, doğayı koruma, vatanseverlik gibi milli ve evrensel değerlere sahip bireyler haline gelmesini sağlamak için ve Türk kültürünün binlerce yıllık birikimini topluma sunmak için eserler üretir. Türk kahramanlarının, milli değerlerimizin yanı sıra “Bilim insanlığın ortak mirasıdır ve evrensel olmayan milli olamaz” düşüncesinden yola çıkarak bu mirası gelecek kuşaklara aktarmak için eserler hazırlar..

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ – GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Reklamlar için veri kullanımı veya sizi memnun etmek adına fırsatlardan haberdar ettiğimiz E-Mail gönderimi dışında 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  Reklamlar için veri kullanımı veya sizi memnun etmek adına fırsatlardan haberdar ettiğimiz E- Mail gönderimi dışında 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.